Про нас
"Прайм" - сучасні стандарти стоматологічного лікування.
Стоматологічна клініка "Прайм" це сучасні підходи до надання стоматологічних послуг, помножені на досвід і високу кваліфікацію нашої команди. Стоматологія "Прайм" була заснована в 1992 з метою надання високоякісних послуг і вже 27 років турбується про здоров'я і посмішку наших клієнтів. В клініці встановлене сучасне обладнання, при лікуванні використовується лише найкращі іноземні матеріали, а наша команда проходить постійне навчання, з метою використання останніх трендів зі світу стоматології, до цього ми додаємо наш досвід і отримуємо чудовий рецепт нашого успіху. Ми знаємо як лікувати та любимо робити це гарно.
Ліцензії
Заснована в 1992
Стоматологія "Прайм" вже 27 років піклується про здоров'я наших клієнтів, використовуючи найновітніші стоматологічні технології.
Зручне розташування
Стоматологічна клініка Прайм розташована в Києві, в центрі, біля метро Палац Україна.
Сучане обладнання
Клініка облаштована за останнім словом техніки і є одною з кількох сертифікованих стоматологій компанією 3М.
Професійна команда
Наша стоматологія, це не просто гарний ремонт і гарні стоматологічні установки, Це професійна команда. Лікарі вищої категорії, асистенти, що розуміють своїх коллег з одного погляду. Все це працює на користь наших клієнтів.
2020
березень
Відкриття оновленого сайту
Час нестримно йде вперед. Наша стоматологія завжди прагне бути кращою. Тому ми вирішили вдосконалити нашу комунікацію з клієнтами і оновили сайт.
2019
травень
Відкриття оновленого відділення
В травні 2019 року ми відкрили наше оновлення відділення стоматології, яке працює на вулиці Предславинській в Києві вже 27 років.
Завітайте до нас
Дякуєм нашим клієнтам за терпіння та розуміння. Будем чекати на вас!
Профілактика завжди краще за лікування, це правило діє майже в усіх медичних сферах і стоматологія не є виключенням. Я ще не бачив жодного випавшого зуба, через те, що людина сходила на додатковий профілактичний візит.
Моложанов Ігор Олексійович
Директор
Гарна посмішка - це не подарунок природи, а відповідальний підхід до свого здоров'я.
Дашьян Дарья Сергіївна
стоматолог-терапевт
Якщо людина не любить свої власні зуби, їй доведеться полюбити стоматологічні імпланти.
Потєхін Дмитро Володимирович
Лікар вищої категорії, один з провідних терапевтів м Москва.
Записатися