Лікування карієсу
Послуга включає в себе: рентген діагностику, знеболювання, надання екстренної первинної допомоги, лікування каріозного ураження зуба і пломбування.Стоматологія "Прайм" - 27 років ми бережемо ваші зуби. 
Ціна на послугу:
від890грн
Подробное описание услуги

Лікування карієсу будь якої складності.

Ми всі іноді хворіємо, нажаль наші зуби хворіють теж. Мабуть кожна людина знає, що таке зубний біль і який дискомфорт він може принести людині. Карієс – саме відоме захворювання порожнини рота.  Це патологічний процес, що полягає в поступовому руйнуванні тканини кістки або зуба. Причин карієсу багато: спадковість, залишки їжі (внаслідок бурхливого стилю сучасного життя), гігієна, неправильне харчування, екологічні фактори. Карієс буває різної складності, але правило діє одне, чим раніше пацієнт звернеться за стоматологічною допомогою, тим легше і краще буде лікування та кінцевий результат.

В стоматології Прайм, ми вміємо лікувати карієс. Наші лікарі нададуть повний спектр неохідних послуг і зроблять все, щоб зберегти ваш зуб живим і в ідеальному стані.  Лікування карієсу в стоматологічній клініці “Прайм”, це не той процес, до якого звикли раніше.  Це сучасний підхід до надання стоматологічної допомоги. За допомогою новітніх матеріалів, сучасного обладнання та європейських протоколів лікування, які використовують наші фахівці, лікування проходить легко і не боляче, а ви забудете про карієс на багато років.

В послугу входять:
Записатися


Відповіді на типові запитання
Типові запитання
1. Як я можу записатися на прийом до стоматолога?
Ви можете записатися на прийом до лікаря за допомогою одного з каналів зв'язку, зазначених у контактах.
2. Як довго триває візит до стоматолога?
Все залежить від складності лікування. Прийом у стоматолога триває від 30 хвилин до 2 годин. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, за телефонами, вказаними в контактах.
3. До якого лікаря мені слід записатися на прийом?
Якщо у вас болить зуб або вам потрібна загальна консультація, вам потрібен стоматолог-терапевт. Ортодонт займається проблемами прикусу. Якщо вам потрібно вирвати зуб, вам потрібен хірург. Стоматолог-ортопед виготовляє зубні протези і зубні коронки. Також в нашій клініці працюють фахівці абсолютно різних профілів: дитячий стоматолог, імплантолог, пародонтолог та інші. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися за телефоном, вказаним в контактах.
Актуальні статті на цю тему
Записатися