Професійна чистка зубів
Будь яке захворювання, завжди краще попередити, ніж потім займатись його лікуванням. Систематичне зняття зубних відкладень та професійна чистка зубів є тими профілактичними заходами, що допомагають тримати рівень гігієни на високому рівні і попереджати утворення карієсу та інших захворювань ротової порожнини. В стоматологічній клініці Прайм вам допоможуть обрати необхідний метод гігєни, залежно саме від вашої ситуації.
Ціна на послугу:
від800грн
Подробное описание услуги

Профілактика стоматологічних захворювань в першу чергу полягає у гігієні ротової порожнини та в регулярних візитах до стоматолога. Зняття зубних відкладень та нальоту допомагає попередити появу карієсу та більшості інших ускладнень. В залежності від клінічної ситуації, використовують різні методи зняття зубних відкладень. До них належать:

механічний метод зняття зубних відкладень

чистка зубів ультразвуком

AirFlow

ProphyPlex

У кожного з цих методів є свої переваги, а необхідний Вам, допоможе підібрати лікар під час консультації.

Ми в стоматології “Прайм” знаємо, що профілактика є найкращим вибором для наших клієнтів, тому постійно вдосконалюємо цей напрямок і впроваджуємо всі нові технології з світу гігієнічної стоматології.

 

 

В послугу входять:
Записатися


Відповіді на типові запитання
Типові запитання
1. Як я можу записатися на прийом до стоматолога?
Ви можете записатися на прийом до лікаря за допомогою одного з каналів зв'язку, зазначених у контактах.
2. Як довго триває візит до стоматолога?
Все залежить від складності лікування. Прийом у стоматолога триває від 30 хвилин до 2 годин. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, за телефонами, вказаними в контактах.
3. До якого лікаря мені слід записатися на прийом?
Якщо у вас болить зуб або вам потрібна загальна консультація, вам потрібен стоматолог-терапевт. Ортодонт займається проблемами прикусу. Якщо вам потрібно вирвати зуб, вам потрібен хірург. Стоматолог-ортопед виготовляє зубні протези і зубні коронки. Також в нашій клініці працюють фахівці абсолютно різних профілів: дитячий стоматолог, імплантолог, пародонтолог та інші. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися за телефоном, вказаним в контактах.
Записатися