Реставрація
Стоматологічна клініка "Прайм" с 1992 року займається реставрацією зубів. Ми робимо це з задоволенням і наснагою, незабуваючи про нові технології і ноу-хау, які ми постійно впроваджуємо в нашій роботі.  Незмінний розвиток, помножений на досвід є запорукою нашого успіху, а при реставрації зубів, ми до цього ще додаємо крапельку натхнення.
Ціна на послугу:
від1 500грн
Подробное описание услуги

Реставрація – це процес, який полягає у відновленні  структури зуба до її первинного стану. Реставрація зубів не тільки повертає естетику вашій посмішці, але й допомагає  відновити анатомічну  структуру і функцію зуба, що позитивно впливає на здоров’я всієї порожнини рота.

Пряма реставрація зубів в стоматології “Прайм”- це одномоментне моделювання і відновлення зруйнованої частини зуба з новітніх реставраційних матеріалів з використанням фотополімерного обладнання.

Непряма реставрація зубів полягає у відновленні зуба чи його частини, спочатку на стоматологічній моделі, а вже потім його фіксацію в порожнині рота. Наші лікарі при виготовленні моделей та дентальних виробів, використовують тількі сучасні іноземні матеріали, а виготовленням реставраційних конструкцій займаються лише найкращі стоматологічні лабораторії України.

Вискоходожня реставрація  – необхідна на фронтальних зубах, коли окрім функціональної складової, не менш важливим стає й естетичний чинник. Тут потрібний не тільки гарний і фаховий підхід, а й творчі навички, хист і талант. В команді стоматології “Прайм” є необхідні фахівці, для кого лікування не просто фах чи поклик, а й натхнення і форма реалізації їх творчих здібностей, підкріплена численними курсами з реставраційної стоматології та найліпшими технологіями з світу дентальної медицини.

При будь якому з обраних варіантів, наші клієнти можуть бути впевнені у якості результу, оскільки стоматологічна клініка “Прайм” вже 27 років робить посмішки людей кращими.

 

В послугу входять:
Записатися


Відповіді на типові запитання
Типові запитання
1. Як я можу записатися на прийом до стоматолога?
Ви можете записатися на прийом до лікаря за допомогою одного з каналів зв'язку, зазначених у контактах.
2. Як довго триває візит до стоматолога?
Все залежить від складності лікування. Прийом у стоматолога триває від 30 хвилин до 2 годин. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, за телефонами, вказаними в контактах.
3. До якого лікаря мені слід записатися на прийом?
Якщо у вас болить зуб або вам потрібна загальна консультація, вам потрібен стоматолог-терапевт. Ортодонт займається проблемами прикусу. Якщо вам потрібно вирвати зуб, вам потрібен хірург. Стоматолог-ортопед виготовляє зубні протези і зубні коронки. Також в нашій клініці працюють фахівці абсолютно різних профілів: дитячий стоматолог, імплантолог, пародонтолог та інші. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися за телефоном, вказаним в контактах.
Записатися