Відбілювання зубів
Лазерне відбілювання зубів - найбільш ефективний і безпечний метод відбілювання зубів на сьогодні. Лазерний промінь знищує лише пігментні зубні відкладення, залишаючи емаль не пошкодженою, завдяки чому даний метод підходить навіть пацієнтам з чутливою і тонкою емаллю. Ефект від процедури залишається на дуже тривалий час і може сягати десяти років..Суть методу: на зуби наноситься відбілюючий гель, який лікар активує за допомогою пучка фотонів. Процедура за рахунок безболісності не вимагає застосування анестезії, однак деякі пацієнти все ж відзначають дискомфорт, який пов'язаний з нагріванням зубів. Процедура завершується нанесенням на зуби гелю, який знижує чутливість і також активується лазером.
Ціна на послугу:
від2000грн
Подробное описание услуги

Посмішка це те, з чого починається наша взаємодія із всесвітом. Нам посміхаються на вулиці і ми посміхаємось у відповіді, це теплі емоції від наших близьких, радісні моменти нашого повсякдення і просто щастя жити тут і зараз. І звісно, ми хочемо, щоб ця посмішка була ідеальна. Нажаль тисячі факторів заважають цьому.

За допомогою новітніх технологій та сучасного обладнання, ми повернемо білосніжне сяйво вашої посмішки лише за лічені години. Стоматологія “Прайм” – ми хочемо, щоб Ви собою пишались!

Записатися


Відповіді на типові запитання
Типові запитання
1. Як я можу записатися на прийом до стоматолога?
Ви можете записатися на прийом до лікаря за допомогою одного з каналів зв'язку, зазначених у контактах.
2. Як довго триває візит до стоматолога?
Все залежить від складності лікування. Прийом у стоматолога триває від 30 хвилин до 2 годин. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, за телефонами, вказаними в контактах.
3. До якого лікаря мені слід записатися на прийом?
Якщо у вас болить зуб або вам потрібна загальна консультація, вам потрібен стоматолог-терапевт. Ортодонт займається проблемами прикусу. Якщо вам потрібно вирвати зуб, вам потрібен хірург. Стоматолог-ортопед виготовляє зубні протези і зубні коронки. Також в нашій клініці працюють фахівці абсолютно різних профілів: дитячий стоматолог, імплантолог, пародонтолог та інші. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися за телефоном, вказаним в контактах.
Записатися