Протезування зубів
Ми знаємо що таке зубне протезування, ми на цьому, так би мовити, собаку з'їли. Стоматологічна клініка "Прайм" - це 27 років досвіду, кращі ортопеди в Києві і понад тисячу виготовлених зубних протезів.
Ціна на послугу:
від1 500грн
Подробное описание услуги

Ми всі хочемо виглялати гарно, елегантно й сучано, всі мріємо бути завжди молодими і такі ми і є! Але іноді, наш організм вносить в наші плани корективи, та й нічого не буває вічного, мабуть, окрім інфляції в Україні, але до зубів це не відноситься. Наші зуби можуть іноді влаштовувати нам сюрпризи, а бувають ще травми різного роду, які естетики також не додають. У випадках, коли втрачено один або більше зубів, а імплантація, по ряду причин не підходить, на допомогу приходять зубні протези.

Протезування зубів –  це вид ортопедичного лікування в стоматології, який полягає у виготовленні штучного зуба чи зубів, як окремої конструкції для відновлення нормального зубного ряду людини.

Протезування не тільки відновлює естетику, воно також допомагає уникнути декількох серйозних проблем. Бо не правильне пережовування їжі призводить до проблем з травневою системою та викликає проблеми з яснами, із-за неправильної оклюзії та деградації кістяної тканини, починається проблема з прикусом та деформація зубного ряду, також відсутній зуб може призводити до проблем з вимовою деяких звуків.

Багатьох може злякати сама ідея протезування, але на сьогодні цього лякатись не треба. Сучасне протезування – це виготовлення індивідуальної конструкції, до якої людина досить швидко звикає і яка сприймається як свій власний зуб. Якісні сучасні зубні протези не доставляють людині дискомфорту, а з естетичної точки зору не відрізняються від справжніх зубів. Зубні протези повністю відновлюють функціональну, анатомічну та фізіологічну складові зубо-щелепної системи людини.

В послугу входять:
Записатися


Відповіді на типові запитання
Типові запитання
1. Як я можу записатися на прийом до стоматолога?
Ви можете записатися на прийом до лікаря за допомогою одного з каналів зв'язку, зазначених у контактах.
2. Як довго триває візит до стоматолога?
Все залежить від складності лікування. Прийом у стоматолога триває від 30 хвилин до 2 годин. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, за телефонами, вказаними в контактах.
3. До якого лікаря мені слід записатися на прийом?
Якщо у вас болить зуб або вам потрібна загальна консультація, вам потрібен стоматолог-терапевт. Ортодонт займається проблемами прикусу. Якщо вам потрібно вирвати зуб, вам потрібен хірург. Стоматолог-ортопед виготовляє зубні протези і зубні коронки. Також в нашій клініці працюють фахівці абсолютно різних профілів: дитячий стоматолог, імплантолог, пародонтолог та інші. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися за телефоном, вказаним в контактах.
Записатися