Імплантація
Імплантація зубів - це завжди дуже відповідальний  і важливий крок для людини. Кожного клієнта турбує не тільки зовнішній вигляд його майбутнього імплантату, а й те як пройде ця стоматологічна маніпуляція, як буде проходити адаптація до нового зуба і який рівень комфорту буде після імплантації.Ми це все чудово розуміємо! І вже 27 років, Стоматологія "Прайм", в самому центрі Києва, робить процесс імплантації максимально безпечним і зручним для наших клієнтів.
Ціна на послугу:
від10000грн
Подробное описание услуги

Імплантація зубів – це процесс імплементації нового штучного зуба,  в ротову порожнину. Зубний імплант слугує зубним протезом, але на відміну від звичайних зубних протезів, має декілька суттєвих переваг. Імплант – це своєрідне штучне коріння – основа, на яку потім прикріплюють зубну коронку (видиму частину нашого зуба).

Імплантація буває двох видів:

  • звичайні імплантація

 

  • одномоментна імплантація

В стоматологічній клініці “Прайм”, ми використовуєм імпланти лише провідних іноземних виробників. І  незалежно від обраного імплантату, гарантуємо високу якість і комфорт нашим клієнтам.

За цими посиланнями ви можете детальніше дізнатись про процесс імплантації та протезування в Стоматології “Прайм”.

В послугу входять:
Записатися


Відповіді на типові запитання
Типові запитання
1. Як я можу записатися на прийом до стоматолога?
Ви можете записатися на прийом до лікаря за допомогою одного з каналів зв'язку, зазначених у контактах.
2. Як довго триває візит до стоматолога?
Все залежить від складності лікування. Прийом у стоматолога триває від 30 хвилин до 2 годин. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, за телефонами, вказаними в контактах.
3. До якого лікаря мені слід записатися на прийом?
Якщо у вас болить зуб або вам потрібна загальна консультація, вам потрібен стоматолог-терапевт. Ортодонт займається проблемами прикусу. Якщо вам потрібно вирвати зуб, вам потрібен хірург. Стоматолог-ортопед виготовляє зубні протези і зубні коронки. Також в нашій клініці працюють фахівці абсолютно різних профілів: дитячий стоматолог, імплантолог, пародонтолог та інші. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися за телефоном, вказаним в контактах.
Записатися