Дитячі зубки
Турбота про зубки з дитинства - це запорука здоров'я всієї ротової порожнини в майбутньому. Стоматологія "Прайм" вже 27 років займається профілактикою захворювань дитячих  зубів. Ми знаємо, що будь яку хворобу краще попередити, особливо це стосується лікування дитячого карієсу.
Ціна на послугу:
від500грн
Подробное описание услуги

Про зубний біль, нажаль, більшість з нас знає з дитинства. Карієс вражає і дітей і дорослих, але на відміну від дорослих, дитячі зубки знаходяться в більшій зоні ризику. Причини цього, це й любов малечі до солодкого і недостаток вітамінів та деякі труднощі з  дитячою гігієною. Звісно будь які захворювання краще попередити, а якщо це стосується дитячого карієсу, то профілактика виходить на перше місце.

В стоматологічній клініці Прайм, в Києві, ми вміємо піклуватись про дитячі зубки та пропонуємо весь спектр  стоматологічних послуг та профілактичних заходів для наших маленьких клієнтів:

Лікування дитячого карієсу 

Фторування зубів – насичення  зубної емалі  фтором, одним з основних її компонентів. Фтор разом з кальцієм є основними компонентам зубної емалі, а здорова емаль – це ліпший захист від карієсу та запорука здоров’я зубів. Насичення зуба фтором зміцнює його, знищує бактерії та забезпечує захист зуба на тривалий час. Наші фахівці проводять як звичайне так і глибоке фторування зубів: Звичайне фторування передбачає нанесення спеціального гелю на поверхню зубів. Глубоке фторування зубів це стоматологічна процедура, яка полягає спочатку у висушування поверхні зуба, потім нанесення гелю, а потім покриття зуба спеціальним лікарською речовиною, яка закриває зуб, а це в свою чергу інтенсивно насичує зубну емаль фтором та забезпечує тривалий захист зуба від негативних зовнішніх факторів.

Герметизація фісур –  профілактичний засіб, який полягає у захисті фісури зуба спеціальним матеріалом. Фісура – це поглиблення і бугорки, які знаходяться на всіх зубах, крім різців та іклів, в цих поглибленнях зазвичай скупчуються бактерії, які дуже важко очистити від мікробів. Герметизація фісур – це дуже дієвий засіб від карієсу і зазвичай проводиться у віці 6-7 років, коли у дитини з’являється перший постійний зуб. Враховуючи, що основна мінералізація  емалі зуба відбувається у перші три роки після прорізування зуба, герметизація фісур є дуже дієвим профілактичним засобом, що дозволяє уникнути карієсу та забезпечити здоров’я емалі в майбутньому.

Седація – лікування дітей під наркозом

Ми радимо нашим маленьким клієнтам, щоб попередити виникнення карієсу та інших зубних захворювань, гарне та збалансоване харчування, регулярно чистити зубки та систематично відвідувати стоматолога, до речі це не завадить і дорослим. Тут ви можете дізнатись детальніше про профілактику зубних захворювань у дорослих.

В послугу входять:
Записатися


Відповіді на типові запитання
Типові запитання
1. Як я можу записатися на прийом до стоматолога?
Ви можете записатися на прийом до лікаря за допомогою одного з каналів зв'язку, зазначених у контактах.
2. Як довго триває візит до стоматолога?
Все залежить від складності лікування. Прийом у стоматолога триває від 30 хвилин до 2 годин. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, за телефонами, вказаними в контактах.
3. До якого лікаря мені слід записатися на прийом?
Якщо у вас болить зуб або вам потрібна загальна консультація, вам потрібен стоматолог-терапевт. Ортодонт займається проблемами прикусу. Якщо вам потрібно вирвати зуб, вам потрібен хірург. Стоматолог-ортопед виготовляє зубні протези і зубні коронки. Також в нашій клініці працюють фахівці абсолютно різних профілів: дитячий стоматолог, імплантолог, пародонтолог та інші. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися за телефоном, вказаним в контактах.
Записатися