Виправлення прикусу
Гарна посмішка, блискуча і бездоганна, та що зачаровує всіх оточуючих. Хіба це не мрія кожної людини?  До того ж, гарний прикус це не тільки естетичний комфорт життя, а профілактика багатьох стоматологічних захворювань.Брекети, невидимі капи Invasilign, зубні пластинки, ми пропонуємо повний спектр ортодонтичних послуг, який допоможе досягти бажаного результату, саме в вашій індивідуальній ситуації.  А завдяки сучасними стоматологічним технологіям та високій кваліфікації наших ортодонтів, виправлення прикусу стає більш швидким і легким процессом, ніж це було колись.В стоматологічній клініці "Прайм" ми вміємо втілювати ваші бажання в реальність.
Ціна на послугу:
від10000грн
Подробное описание услуги

В нас часто асоціюється сучасна та успішна людина, з гарною та білосніжною посмішкою. А гарна посмішка неможлива без правильного зубного прикусу. До того ж, рівні зуби – це не тільки питання естетики, це профілактика зубних захворюваннь, а також запорука здоров’я порожнини рота в цілому. Проблемами, пов’язаними з нерівністю зубів опікуються ортодонти.

Ортодонтія – це галузь стоматології, яка займається виправленням прикусу та патологіями, пов’язанами з зубною оклюзією та нерівністю зубного ряду.

Чому так важливий рівний прикус зубів? Оскільки від нього залежить не тільки, наскільки ви чарівно посміхаєтесь, правильний зубний прикус впливає на рівномірність зубного навантаження та на травневу систему в цілому. При неправильному прикусі можуть виникати численні захворюванні зубів, псується гігєна, збільшується ймовірність появи карієсу, йде неправильне навантаження на щелепні суглоби, що може мати дуже неприємні наслідки не тільки для здоров’я порожнини рота, а й численні проблеми з шийним відділом у людини, травневою системою та самопочуттям людини в цілому.

В стоматології Прайм, ми пропонуємо вам повний спектр ортодонтичних послуг, в залежності від саме вашої ситуації:

брекети

Invasilign – невидимі капи

зубні пластинки

ортодонтичні апарати

Кожен з цих видів стоматологічного лікування має свої переваги.

Брекети – консервативний вид виправлення прикусу. Ця технологія здатна впоратись з будь якою зубною патологією, має прогнозований перебіг лікування та передбачуваний результат. До недоліків можна віднести не саму високу естетичну складову. Але брекет-системи не стоять на одному місці, вони постійно вдосконалюються, завдяки чому, ефективність підвищується, а естетика стає набагато кращою. Такі брекет-системи, як Daemonds чи Insignia, це вже не просто стоматологічне лікування, а поєднання  інженерного генію з медичними знаннями в одному апараті.  В стоматологічній клініці “Прайм”, ми пропонуємо нашим клієнтами брекети провідних світових виробників, на будь який смак та гаманець, кольорові чи майже непомітні, лінгвальні брекети і лігатурні, сапфирові чи металеві. Наші ортодонти допоможуть вам зробити правильний вибір, залежно саме від вашої ситуації.  Сьогодні брекети – це  вибір розумної людини, оскільки свідчать про свідомість, гігієну та відповідальне ставлення до свого здоров’я.

Invasilign – це сучасний витвір інженерного мистецтва у світі ортодонтії. Це вирішення багатьох проблем, які стають на шляху до правильного зубного прикусу. Непомітні, зручні, ефективні – це невидимі капи, які не поступаються брекетам по функціональності, але не мають їх недоліків.

Зубні пластинки– це простий та дієвий ортодонтичний засіб, який використовують для лікування незначних патологій зубного ряду. Простота, ефективність та розумна ціна, роблять зубні пластинки в деяких випадках дуже дієвим стоматологічним лікуванням.

Одне ми можемо сказати точно, який вид ортодонтично лікування ви б не обрали, правильний прикус позитивно позначиться на вашому здоров’ї, додасть впевненості та комфорту для вашого життя. Детальніше необхідний шлях до посмішки вашої мрії, вам допоможуть підібрати наші ортодонти на консультації. А якщо ви вже щасливчик і впевнено усміхається всьому світу, ми можемо зробити вашу усмішку ще більш блискучою.

В послугу входять:
Записатися


Відповіді на типові запитання
Типові запитання
1. Як я можу записатися на прийом до стоматолога?
Ви можете записатися на прийом до лікаря за допомогою одного з каналів зв'язку, зазначених у контактах.
2. Як довго триває візит до стоматолога?
Все залежить від складності лікування. Прийом у стоматолога триває від 30 хвилин до 2 годин. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, за телефонами, вказаними в контактах.
3. До якого лікаря мені слід записатися на прийом?
Якщо у вас болить зуб або вам потрібна загальна консультація, вам потрібен стоматолог-терапевт. Ортодонт займається проблемами прикусу. Якщо вам потрібно вирвати зуб, вам потрібен хірург. Стоматолог-ортопед виготовляє зубні протези і зубні коронки. Також в нашій клініці працюють фахівці абсолютно різних профілів: дитячий стоматолог, імплантолог, пародонтолог та інші. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися за телефоном, вказаним в контактах.
Записатися