Видалення зубів
Наші зуби іноді хворіють. І трапляються випадки, коли всі зусилля кинуті на спасіння зуба виявляються марні.  Тоді ми змушені прощатись з нашим зубом і казати йому bye, як би вірно він нам не служив. Розуміючи весь спектр емоцій, який виникає коли треба прощатись зі своїм власним зубом, ми видаляємо зуби швидко, безпечно  і безболісно.   
P.S. До речі, 8-мих це теж стосується ;)  
Ціна на послугу:
від800грн
Подробное описание услуги

Ми всі любимо свої зуби і прагнемо їх зберегти якнайдовше. Але бувають ситуації коли ми вимушені видалити зуб. Це може бути внаслідок механічного пошкодження, травми, пародонтиту, згідно ортодонтичних показників або через необхідність видалити “зуби мудрості”.

Видалення зубів – це стоматологічна операція, яку виконує хірург-стоматолог і дуже важливо, щоб дотримувались всі необхідні заходи безпеки. Перед видаленням зуба бажано:

  • Не вживати алкогольниї напоїв, оскільки це може змінити вашу чутливість до анестетиків.
  • Поїсти, не варто бути голодним/голодною.
  • Уникати медикаменти, що підвищують тиск. Також не слід вживати чай та каву, оскільки це підвищує тиск і може збільшити ризик кровотечі під час видалення.
  • Бути в гарному гуморі і не хвилюватись, зазвичай це швидка і безболісна операція.

 

Після видалення зуба, перших декілька днів можуть виникати неприємні відчуття, тому лікар вам може призначити додатково знеболювальне. До того ж після операції не слід вживати гостру та тверду їжу, займатись декілька днів спортом, відвідувати лазні та сауну. Перший тиждень після видалення зуба, гігієні варто приділити підвищену увагу але дуже обережно, щоб не нашкодити рану.

На місце видаленого зуба варто поставити імплант або провести протезування, оскільки втрачений зуб може викликати неправильну оклюзію зубів та привести до ортодонтичних проблем та проблем з прикусом. Якщо ж шанс зберегти зуб все ще є, Ви можете звернутись до нас за стоматологічним лікуванням, а наша команда зробить все, щоб зберегти Ваш зуб у найліпшому стані.

Стоматологія “Прайм” – це безпечне і безболісне видалення зубів, згідно останніх європейських стандартів.

 

 

В послугу входять:
Записатися


Відповіді на типові запитання
Типові запитання
1. Як я можу записатися на прийом до стоматолога?
Ви можете записатися на прийом до лікаря за допомогою одного з каналів зв'язку, зазначених у контактах.
2. Як довго триває візит до стоматолога?
Все залежить від складності лікування. Прийом у стоматолога триває від 30 хвилин до 2 годин. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, за телефонами, вказаними в контактах.
3. До якого лікаря мені слід записатися на прийом?
Якщо у вас болить зуб або вам потрібна загальна консультація, вам потрібен стоматолог-терапевт. Ортодонт займається проблемами прикусу. Якщо вам потрібно вирвати зуб, вам потрібен хірург. Стоматолог-ортопед виготовляє зубні протези і зубні коронки. Також в нашій клініці працюють фахівці абсолютно різних профілів: дитячий стоматолог, імплантолог, пародонтолог та інші. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися за телефоном, вказаним в контактах.
Записатися