Лікування карієсуІмплантаціяРеставраціяДитячі зубкиПрофесійна чистка зубівВидалення зубівТурбота про яснаВиправлення прикусуВідбілювання зубів
Протезування зубів
Акційні пропозиції
Протезування зубів
Ми знаємо що таке зубне протезування, ми на цьому, так би мовити, собаку з'їли. Стоматологічна клініка "Прайм" - це 27 років досвіду, кращі ортопеди в Києві і понад тисячу виготовлених зубних протезів.
В послугу входять:
  • Незнімні зубні протези
  • Частково знімні зубні протези
  • Знімні зубні протези
  • Імплантаційне протезування
  • Мікропротезування
Ціна на послугу:
від1 500грн
Записатися
Записатися


Відповіді на типові запитання
Типові запитання
1. Які матеріали використовують лікарі під час надання послуг?
При лікуванні, спеціалісти стоматологічної клініки Прайм використовують лише високоякісні стоматологічні матеріали іноземного виробництва, які пройшли сертифікацію в Україні і якіможуть забезпечити якісний результат для наших клієнтів.
2. Чому на сайті не вказані всі стоматологічні послуги, які надають в вашій клініці?
Стоматологічна клініка Прайм надає всі види стоматологічних послуг. Це й лікування карієсу, виправлення прикусу (ортодонтичне лікування), лікування дітей, виготовлення зубних протезів, лікування захворювань ясен, імплантація, лікування під наркозом, видалення зубів. Загальна кількість стоматологічних послуг, які надають наші спеціалісти більше ста. В такому великому переліку буде легко заплутатись, тому більш вичерпний перелік і більш детальну інформацію ви можете дізнатись за телефонами, зазначеними в контактах.
3. Від яких факторів залежить ціна?
В стоматологічній клініці Прайм, ми надаємо послуги, згідно європейських протоколів лікування. Це є одним з ключових факторів при ціноутворенні. Другим фактором є вибір пацієнтом, одного з запропонованих варіантів лікування. Це може бути, наприклад, вибір між імплантацією чи протезуванням, тощо. Одне ми можемо стверджувати з впевненістю, профілактика завжди дешевше ніж лікування, тому ми радимо нашим клієтам вчасно відвідувати профілактичні візити і ви забудете про складні стоматологічні маніпуляції.
Записатися