Лікування карієсуІмплантаціяРеставраціяДитячі зубкиПрофесійна чистка зубівВидалення зубівТурбота про ясна
Виправлення прикусу
Відбілювання зубівПротезування зубівАкційні пропозиції
Виправлення прикусу
Гарна посмішка, блискуча і бездоганна, та що зачаровує всіх оточуючих. Хіба це не мрія кожної людини?  До того ж, гарний прикус це не тільки естетичний комфорт життя, а профілактика багатьох стоматологічних захворювань.Брекети, невидимі капи Invasilign, зубні пластинки, ми пропонуємо повний спектр ортодонтичних послуг, який допоможе досягти бажаного результату, саме в вашій індивідуальній ситуації.  А завдяки сучасними стоматологічним технологіям та високій кваліфікації наших ортодонтів, виправлення прикусу стає більш швидким і легким процессом, ніж це було колись.В стоматологічній клініці "Прайм" ми вміємо втілювати ваші бажання в реальність.
В послугу входять:
  • Брекети
  • Invasilign - невидимі капи
  • Зубні пластинки
  • Ортодонтичні апарати
Ціна на послугу:
від10000грн
Записатися
Записатися


Відповіді на типові запитання
Типові запитання
1. Які матеріали використовують лікарі під час надання послуг?
При лікуванні, спеціалісти стоматологічної клініки Прайм використовують лише високоякісні стоматологічні матеріали іноземного виробництва, які пройшли сертифікацію в Україні і якіможуть забезпечити якісний результат для наших клієнтів.
2. Чому на сайті не вказані всі стоматологічні послуги, які надають в вашій клініці?
Стоматологічна клініка Прайм надає всі види стоматологічних послуг. Це й лікування карієсу, виправлення прикусу (ортодонтичне лікування), лікування дітей, виготовлення зубних протезів, лікування захворювань ясен, імплантація, лікування під наркозом, видалення зубів. Загальна кількість стоматологічних послуг, які надають наші спеціалісти більше ста. В такому великому переліку буде легко заплутатись, тому більш вичерпний перелік і більш детальну інформацію ви можете дізнатись за телефонами, зазначеними в контактах.
3. Від яких факторів залежить ціна?
В стоматологічній клініці Прайм, ми надаємо послуги, згідно європейських протоколів лікування. Це є одним з ключових факторів при ціноутворенні. Другим фактором є вибір пацієнтом, одного з запропонованих варіантів лікування. Це може бути, наприклад, вибір між імплантацією чи протезуванням, тощо. Одне ми можемо стверджувати з впевненістю, профілактика завжди дешевше ніж лікування, тому ми радимо нашим клієтам вчасно відвідувати профілактичні візити і ви забудете про складні стоматологічні маніпуляції.
Записатися