Лікування карієсуІмплантаціяРеставраціяДитячі зубкиПрофесійна чистка зубівВидалення зубівТурбота про яснаВиправлення прикусу
Відбілювання зубів
Протезування зубівАкційні пропозиції
Відбілювання зубів
Лазерне відбілювання зубів - найбільш ефективний і безпечний метод відбілювання зубів на сьогодні. Лазерний промінь знищує лише пігментні зубні відкладення, залишаючи емаль не пошкодженою, завдяки чому даний метод підходить навіть пацієнтам з чутливою і тонкою емаллю. Ефект від процедури залишається на дуже тривалий час і може сягати десяти років..Суть методу: на зуби наноситься відбілюючий гель, який лікар активує за допомогою пучка фотонів. Процедура за рахунок безболісності не вимагає застосування анестезії, однак деякі пацієнти все ж відзначають дискомфорт, який пов'язаний з нагріванням зубів. Процедура завершується нанесенням на зуби гелю, який знижує чутливість і також активується лазером.
Ціна на послугу:
від2000грн
Записатися
Записатися


Відповіді на типові запитання
Типові запитання
1. Які матеріали використовують лікарі під час надання послуг?
При лікуванні, спеціалісти стоматологічної клініки Прайм використовують лише високоякісні стоматологічні матеріали іноземного виробництва, які пройшли сертифікацію в Україні і якіможуть забезпечити якісний результат для наших клієнтів.
2. Чому на сайті не вказані всі стоматологічні послуги, які надають в вашій клініці?
Стоматологічна клініка Прайм надає всі види стоматологічних послуг. Це й лікування карієсу, виправлення прикусу (ортодонтичне лікування), лікування дітей, виготовлення зубних протезів, лікування захворювань ясен, імплантація, лікування під наркозом, видалення зубів. Загальна кількість стоматологічних послуг, які надають наші спеціалісти більше ста. В такому великому переліку буде легко заплутатись, тому більш вичерпний перелік і більш детальну інформацію ви можете дізнатись за телефонами, зазначеними в контактах.
3. Від яких факторів залежить ціна?
В стоматологічній клініці Прайм, ми надаємо послуги, згідно європейських протоколів лікування. Це є одним з ключових факторів при ціноутворенні. Другим фактором є вибір пацієнтом, одного з запропонованих варіантів лікування. Це може бути, наприклад, вибір між імплантацією чи протезуванням, тощо. Одне ми можемо стверджувати з впевненістю, профілактика завжди дешевше ніж лікування, тому ми радимо нашим клієтам вчасно відвідувати профілактичні візити і ви забудете про складні стоматологічні маніпуляції.
Записатися