Лікування карієсуІмплантація
Реставрація
Дитячі зубкиПрофесійна чистка зубівВидалення зубівТурбота про яснаВиправлення прикусуВідбілювання зубівПротезування зубівАкційні пропозиції
Реставрація
Стоматологічна клініка "Прайм" с 1992 року займається реставрацією зубів. Ми робимо це з задоволенням і наснагою, незабуваючи про нові технології і ноу-хау, які ми постійно впроваджуємо в нашій роботі.  Незмінний розвиток, помножений на досвід є запорукою нашого успіху, а при реставрації зубів, ми до цього ще додаємо крапельку натхнення.
В послугу входять:
  • Пряма реставрація зубів
  • Непряма реставрація зубів
  • Високохудожня реставрація зубів
Ціна на послугу:
від1 500грн
Записатися
Записатися


Відповіді на типові запитання
Типові запитання
1. Які матеріали використовують лікарі під час надання послуг?
При лікуванні, спеціалісти стоматологічної клініки Прайм використовують лише високоякісні стоматологічні матеріали іноземного виробництва, які пройшли сертифікацію в Україні і якіможуть забезпечити якісний результат для наших клієнтів.
2. Чому на сайті не вказані всі стоматологічні послуги, які надають в вашій клініці?
Стоматологічна клініка Прайм надає всі види стоматологічних послуг. Це й лікування карієсу, виправлення прикусу (ортодонтичне лікування), лікування дітей, виготовлення зубних протезів, лікування захворювань ясен, імплантація, лікування під наркозом, видалення зубів. Загальна кількість стоматологічних послуг, які надають наші спеціалісти більше ста. В такому великому переліку буде легко заплутатись, тому більш вичерпний перелік і більш детальну інформацію ви можете дізнатись за телефонами, зазначеними в контактах.
3. Від яких факторів залежить ціна?
В стоматологічній клініці Прайм, ми надаємо послуги, згідно європейських протоколів лікування. Це є одним з ключових факторів при ціноутворенні. Другим фактором є вибір пацієнтом, одного з запропонованих варіантів лікування. Це може бути, наприклад, вибір між імплантацією чи протезуванням, тощо. Одне ми можемо стверджувати з впевненістю, профілактика завжди дешевше ніж лікування, тому ми радимо нашим клієтам вчасно відвідувати профілактичні візити і ви забудете про складні стоматологічні маніпуляції.
Записатися