Лікування карієсу
Імплантація
РеставраціяДитячі зубкиПрофесійна чистка зубівВидалення зубівТурбота про яснаВиправлення прикусуВідбілювання зубівПротезування зубівАкційні пропозиції
Імплантація
Імплантація зубів - це завжди дуже відповідальний  і важливий крок для людини. Кожного клієнта турбує не тільки зовнішній вигляд його майбутнього імплантату, а й те як пройде ця стоматологічна маніпуляція, як буде проходити адаптація до нового зуба і який рівень комфорту буде після імплантації.Ми це все чудово розуміємо! І вже 27 років, Стоматологія "Прайм", в самому центрі Києва, робить процесс імплантації максимально безпечним і зручним для наших клієнтів.
В послугу входять:
  • Імплантація зубів
  • Одномоментна імплантація зубів
Ціна на послугу:
від10000грн
Записатися
Записатися


Відповіді на типові запитання
Типові запитання
1. Від чого залежить ціна на імпланти?
Ціна на імпланти залежить від декількох факторів: 1) Імпланти якого виробника ви оберете.2) Необхідність кістної пластики ( чи є необхідність додаткового кістного матеріалу для імплантації).3) Чи це буде зваичайна або одномоментна імплантація.
2. Чим відрізняються імпланти різних виробників?
Імпланти різних виробників розрізняються в першу чергу своїми розмірами, не всі виробники мають палітру маленьких або великих розмірів імплантів. До того ж в світі імплантології, також є свої бренди, це теж треба брати до уваги. Але в одному ви можете бути впевнені, всі імпланти, які ми використовуєм в нашій клініці - це сертифіковані імпланти високої якості, які будуть сумлінно виконувати свою работу.
3. Як дізнатись чи необхідна мені кістна пластика?
На це питання вам може надати відповідь імплантолог на консультації.
Записатися